جستجو در پرتال جايگاه


جايگاه - jaygah.ir

اخبار
ورود كاربران

Email

Password

عضویت در سیستم
بازیابی رمزعبور

نماد اعتماد الکترونیکی


 
 
     رویه حفاظت:
 
 
         
  ديتاسنتر جايگاه

انتقال سايتهاي اينترنتي ايراني به داخل کشور از سال 1387 به صورت جدي در دستور کار، مديران سازمانها و شرکتهاي مهم از جمله وزارتخانه ها، سازمانهاي دولتي، شرکتها و نيز مراکز حساس سياسي، اقتصادي و فرهنگي قرار گرفته است. براي کمک به تحقق اين امر ملي، شرکت فناوري ارتباطات پيشرفته، به عنوان يکي از اولين مراکز اقدام به راه اندازي ديتاسنتر بزرگي در تراز جهاني که در نوع خود در کشور بي نظير است نموده، که در حال حاضر اين ديتاسنتر ميزبان سايتها و سرورهاي حساس و پرمراجعه اي بوده و خدمات آن تحت نام تجاري جايگاه ارائه مي گردد.


شرکت فناوري ارتباطات پيشرفته با استفاده از ظرفيت ايجاد شده در حال حاضر آمادگي ارائه کليه خدمات مربوط به ديتاسنتر از جمله ارايه سرور اختصاصي (Dedicated Server) ،ميزباني سرور (Co-Location)، سرور اختصاصي مجازي (Virtual Private Server) و ميزباني صفحات وب (Web-Hosting) به شرکتها و سازمانهاي علاقمند را دارد. اين ديتاسنتر از طريق فيبرنوري به شرکت زيرساخت ايران، شرکت مخابرات ايران، شبکه فيبرنوري سازمان کنترل ترافيک تهران، شبکه فيبرنوري صداوسيما ، موسسه تحقيقات فيزيک نظري و رياضيات و... متصل است، که اين امر پايداري سرويسهاي اين شرکت را به ميزان قابل توجهي افزايش داده است

ميزان پهناي باند اين ديتاسنترکه به مشتريان ارائه مي شود بيش از 800 مگابيت در ثانيه مي باشد که نشان دهنده ظرفيت بسيار بالاي اين شرکت براي خدمات ديتاسنتر است.شرکت فناوري ارتباطات پيشرفته با فراهم نمودن فضاي امن ديتاسنتر داخلي،تعهد به آخرين استانداردهاي جهاني، استفاده بهينه از سخت افزارها و بهره مندي از پهناي باند بالا به پشتوانه مسيرهاي ماهواره اي و خطوط فيبر نوري جايگزين مناسبي براي خدمات مشابه شرکت هاي خارجي ارائه دهنده اين خدمات در داخل کشور خواهد بود.

   
         
 
 
تست
 

Language:

فناوري ارتباطات پيشرفته
آدرس: تهران، خيابان بهشتی، خیابان سرافراز
خیابان هفتم، پلاک 19 ، طبقه اول
تلفن: 66974355 (10خط) | فاکس: 66400244
ايميل: info@jaygah.com

جستجوي دامنه

ثبت نام در خبرنامه

صفحه اول :: معرفي به دوستان :: حقوق و قوانين :: اخبار :: ارتباط با ما :: درباره ما