جستجو در پرتال جايگاه


جايگاه - jaygah.ir

اخبار
ورود كاربران

Email

Password

عضویت در سیستم
بازیابی رمزعبور

نماد اعتماد الکترونیکی


   
 
 
  سرور خصوصي مجازي تمامي امکانـات يـک سرور اختصـاصي را دارا بـوده ولـي حـدود سـخـت افـزاري آن بـوسيله نـرم افـزارهاي مجـازي سـازي مانند VM-Ware جدا مي شود.  
 
      بخش های مختلف دامنه:
 
 
       
  بخش اول : Zone
این بخش بیانگر محدوده فعالیت شرکت شما می باشد.کاربران با توجـه به این بخش پی به زمینه کاری شما می برند. مثلاً com. نشان دهنده تجاری بودن سازمان شما می باشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید .

بخش دوم : Domain
نشان دهنده نام شما می باشد.این نام نمی بایست قبلا توسط فرد دیگری دریافـت شـده باشـد، بدیـن منـظـور قـبـل از ثبـت Domain مـی بایسـت نـام ـانتخابی خود را چک کنید .
برای چک کردن نام مورد علاقه خود اینجا را کلیک کنید .

بخش سوم : Host
بیانگر میزبان صفحات سایت شمـا می باشـد که کاربـر را به سمـت صفحـات طراحی شده جهت معرفی شرکت شما سوق می دهد. همچنین اگرسایت شـمـا دارای زیـر سایتـهـای مختـلـف بـاشـد از ایـن بـخـش میـتـوانیـد بـه زیـر
سایـت مربوطه بروید.
 
 
       
 
 

استفاده از سيستم پر قدرت پرداخت اينترنتي مخصوص کارتهاي شتاب, ويزا و مسترکارت طراحي شده در گروه شرکتهاي فناوري اطلاعات تتراتک به عنوان يکي از بخش هاي نرم افزار امکان انجام تراکنش هاي مالي را در وب سايت شما فراهم مي سازد.
چرا براي طراحي وب سايت بايد از نرم افزار وايز پورتال استفاده کنيم؟
اين نرم افزار با بررسي و در نظر گرفتن کامل کليه نيازهاي يک پورتال اينترنتي توسط شرکت فناوري سيستم هاي پيشرفته به طور کامل و از ابتدا تحليل، طراحي و برنامه نويسي گرديده و در شوراي عالي انفورماتيک ثبت و مجوز بهره برداري را از وزارت صنايع داراست. اين نرم افزار کاملا ايراني، مطابق با نيازهاي کاربران فارسي زبان و با توجه به در نظر گرفتن قابليت هاي مورد نياز کاربران، پس از بررسي تواناييها و امکانات کليه نرم افزارهاي موجود و بعد از رفع نواقص آنها و با اضافه کردن امکانات فراوان طراحي و توليد گرديده است. همچنين در بحث طراحي و توليد اين نرم افزار يکي از اولويت هاي کارشناسان مباحث امنيت نرم افزار و غير قابل نفوذ بودن سيستم بوده است که در نوع خود اين نرم افزار را به يکي از ايمن ترين نرم افزارهاي ساخت وب سايت هاي اينترنتي تبديل نموده است. استفاده از معماري چند لايه، کدگذاري 256 بيتي اطلاعات (Encryption)، توليد اتوماتيک و کامپيوتري کدهاي برنامه نويسي، پياده سازي با استفاده از Net3.5. مبتني بر تکنولوژي Ajax و بانک اطلاعاتي SQL Server 2005 از ويژگي هاي اين نرم افزار است.
در مقايسه Wise Portal با بقيه نرم افزارها بايد توجه کرد که اکثريت نرم افزارهاي موجود در بازار نسخه فارسي شده و پر از ايراد نرم افزارهاي Open Source و رايگان خارجي بوده که بعضا به قيمتهاي بسيار گزاف به مشتريان فروخته مي شوند. استفاده از اين نوع نرم افزارها به جهت اين که ماژول هاي آن از قبل به صورت عمومي طراحي و نوشته شده اند در بسياري از موارد نمي توانند نياز مشتري را برآورده سازد و هميشه مشتريان مجبور به مطابق نمودن نيازهاي خود با امکانات اين نوع نرم افزارها هستند. همچنين کاربران و مالکان سايت نيز پيوسته ايرادات ناشناخته و عجيبي را در هنگام استفاده مشاهده مي نمايند.از آنجاييکه اين نرم افزارها در خارج از ايران و بدون در نظر گرفتن امکانات زبان فارسي و نياز مشتري ايراني نوشته شده اند، استفاده از آن ها براي ساخت وب سايت هاي فارسي مشکلات متعددي را در طراحي، تنظيمات و شکل وب سايت ايجاد مي نمايند. همچنين از آنجاييکه هسته اصلي اين نرم افزارها در خارج از ايران و توسط شرکتهاي متعددي توليد شده، حتي با وجود Open Source بودن نيز نمي توان در ماژول ها و هسته اصلي آن تغييرات را به درستي اعمال نمود زيرا فهميدن و درک منطق طراحي و برنامه نويسي چند صد هزار خط کد برنامه نويسي کاري غير ممکن مي باشد. اين در حالي است که نرم افزار Wise Portal از ابتدا تا انتها در شرکت فناوري سيستم هاي پيشرفته تحليل، طراحي و برنامه نويسي گرديده و مي توان هسته و ماژول هاي آن را متناسب با نياز هر مشتري به بهترين نحو و با در نظر گرفتن کليه جزييات مورد نظر مشتري تغيير داد.
Wise Portal با دارا بودن امکانات متعدد جهت ايجاد صفحات، مديريت محتواي صفحات و منوها بهترين گزينه براي توليد و مديريت سايتهاي مختلف با اندازه هاي متفاوت است.

 

 

Language:

فناوري ارتباطات پيشرفته
آدرس: تهران، خيابان بهشتی، خیابان سرافراز
خیابان هفتم، پلاک 19 ، طبقه اول
تلفن: 66974355 (10خط) | فاکس: 66400244
ايميل: info@jaygah.com

جستجوي دامنه

ثبت نام در خبرنامه

صفحه اول :: معرفي به دوستان :: حقوق و قوانين :: اخبار :: ارتباط با ما :: درباره ما