جستجو در پرتال جايگاه


جايگاه - jaygah.ir

اخبار
ورود كاربران

Email

Password

عضویت در سیستم
بازیابی رمزعبور

نماد اعتماد الکترونیکی


   
 
 
  سرور خصوصي مجازي تمامي امکانـات يـک سرور اختصـاصي را دارا بـوده ولـي حـدود سـخـت افـزاري آن بـوسيله نـرم افـزارهاي مجـازي سـازي مانند VM-Ware جدا مي شود.  
 
      گواهینامه SSL:
 
 
       
  همگام با رشد فناوري ارتباطات و اطلاعات و گسترش روزافزون اينترنت، ميزان کلاهبرداري و سرقتها نيز در اين شبکه رشد چشمگيري داشته است.هراس از سرقت و سوء استفاده از اطلاعات(مانند اطلاعات کارتهاي اعتباري و يا اطلاعات شخصي و گذرواژه ها) در هنگام نقل و انتقال آنها در اين شبکه کاربران را آزار مي دهد. بنابراين برقراري امنيت و حفاظت از اطلاعات شخصي خود و مشتريان بايد درالويتهاي يک کار تجاري آنلاين باشد.
مشتريان بايد از بابت افشا نشدن اطلاعات شخصي خود آسوده خاطر شوند و اين کاري است که صاحبان تجارت آنلاين بايد انجام دهند و تمهيدي بينديشند تا به مشتري در مورد عدم سرقت و حفظ اطلاعات او اطمينان لازم را بدهند
 
 
       
 
 


همچنين شما بايد با امن کردن نقل و انتقال اطلاعات بين ايستگاههاي کاري درون سازمان و کامپيوترهاي کارگزار برنامه هاي آنلاين از سرقت اطلاعاتي نظير گذرواژه ها براي ورود به سيستمها جلوگيري کنيد.
يک راه سريع و ساده براي حفاظت از مشتريان و در نتيجه رونق کسب و کار آنلاين خود، خريد و راه اندازي گواهي اس اس ال 128 بيتي شرکت GeoTrust است.
هنگامي که اين گواهي براي شما صادر شود، شما مي توانيد به راحتي آن را در وب سايت خود نصب و راه اندازي نماييد.اين امر هويت شما را به مراجعه کنندگان ثابت مي کند و يک مسير رمزنگاري شده بين شما و مشتري براي نقل و انتقال اطلاعات باز مي کند. گواهيهاي SSL همچنين قفلي را در مرورگر وب مشتري ظاهر ميکند و اين دقيقا همان اطميناني است که شما بايد براي مشتري خود فراهم کنيد تا با خيالي آسوده فرم هاي مورد نياز را پر نمايد و به شما ارسال مي کند.
به علاوه گواهي انتخابي شما مي تواند نشان حفاظتي GeoTrust را نيز به همراه داشته باشد. اين نشان از فناوري Smart Seal استفاده مي کند که اعتبارسنجي سريع، مطمئن و راحتي را براي وب سايت شما فراهم مي کند و به مشتريان ثابت مي کند وب سايت شما قابل اطمينان است.
GeoTrust دومين شرکت صدرو گواهيهاي حفاظتي در دنيا مي باشد. اين شرکت 2 نوع گواهي صادر مي کند که متناسب با نياز خود مي توانيد گواهي مورد نياز خود را انتخاب کنيد.
با خريد و نصب گواهي SSL در وب سايت خود از سرقت و استراق سمع اطلاعات خود در هنگام نقل و انتقال شبکه جلوگيري کنيد.

 

 

Language:

فناوري ارتباطات پيشرفته
آدرس: تهران، خيابان بهشتی، خیابان سرافراز
خیابان هفتم، پلاک 19 ، طبقه اول
تلفن: 66974355 (10خط) | فاکس: 66400244
ايميل: info@jaygah.com

جستجوي دامنه

ثبت نام در خبرنامه

صفحه اول :: معرفي به دوستان :: حقوق و قوانين :: اخبار :: ارتباط با ما :: درباره ما